Havuzlu Bahçe Aqua Park

Havuzlu Bahçe, Gökova’dan Marmaris’e giderken, Çetibeli köyünden yaklaşık 3 Km. sonra, yolun sağ tarafında Sığla ve Çınar ağaçlarının arasından geçerek gireceğiniz bir girişe sahiptir. Yolda giderken dikkatlice bakmadığınız takdirde girişi kaçırabilme ihtimalinizi de unutmayın lütfen.

Havuzlu Bahçe Marmaris’in eşsiz doğası içinde ve yine Marmaris’e özgü Sığla ağaçlarının içinde, yaz sıcağına rağmen serinleyebileceğiniz şirin bir tesis olmuş. Havuz kenarında veya barda keyif yaparken, teninizi okşayan rüzgarın keyfini yaşarken kendinizi harika hissedeceksiniz.

Zengin yemek menüsüne sahip Havuzlu Bahçe’nin yemek fiyatları iyi olsa da içecek fiyatları (özellikle alkollü) gereksiz pahalı bulduk. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek yasak. “Keşke içecek menüsü de geniş ve daha ucuz olsa” demeden geçemedik.

Personel güler yüzlü ve yüksek tempoya iyi ayak uyduruyorlar. Tesis büyük olduğundan yetişmeleri biraz güç oluyor ama ellerinden geleni yapıyorlar.

Tesis içerisinde mini hayvanat bahçesi de mevcut fakat hasta olan birkaç hindi yavrusu görünce üzüldük. Gerekli ikazı yaptık ve ileteceklerini söylediler. Umarız dedikleri gibi ilgilenirler.

Havuza ve aqua park gayet keyifli ve biz çok keyif aldık. Beş farklı kaydırağın bulunduğu küçük ve sevimli bir aqua parktan bahsediyoruz tabi ki. Beklentileri çok yüksek tutmamanızı öneririz.

Daha önceden deneyimi olan varsa yorum kısmına yazarsa seviniriz. Hepinize şimdiden iyi eğlenceler ve iyi tatiller diliyoruz.

Mazlum TARHAN

One Reply to “Havuzlu Bahçe Aqua Park”

  1. Veysi Tarhan

    Evet saklıbahçe gerçekten güzel kafanızı dinleyebileceğiniz doğa içinde keyifli bir yer.
    Mazlum hoca yeterince anlatmış gezip görmeniz dileğiyle iyi tatiller

Bir Cevap Yazın